Instalacje monitoring cctv Warszawa - AVO technika Sp. z o. o. tel. 724-900-083.

Systemy telewizji cctv - ip videodomofon, alarm

  • CCTV IP

    CCTV IP

  • Wideobramofony IP

    Wideobramofony IP

 Instalacje cctv, cctv - ip, videodomofon.   Montujemy, podłączamy i programujemy szafki i centralki do w/w instalacji. Zakład zajmuje się wykonawstwem w pełnym zakresie rozdzielnic strukturalnych oraz zasilania komputerów. 

  • Podłączamy instalacje telewizji przemysłowej CCTV z rejestratorami 7 dniowymi DVR analogowymi i NVR cyfrowymi TCP/IP. 
  • Instalujemy wideofony bramowe pracujące na skrętce za pomocą protokołu TCP/IP oraz analogowe na przewodach YTKSY.
  • Montujemy osprzęt instalacji alarmowych. Zakładamy czujki ruchu, centralki, manipulatory. Programujemy, uruchamiamy centralki.

Wbrew panującej ogólnie opinii instalacje CCTV są dużo prostrze w połączeniu od nowoczesnych systemów elektrycznych i sterowniczych łączonych na przykład protokołem MODBUS. Dla telewizjii CCTV-IP sygnał wizyjny przesyłany jest skrętką komputerową za pomocą protokołu TCP/IP. Aparaturę taką instalujemy na przewodach FTP CAT6e z dodatkową parą zasilającą lub zasilaniem PoE. Kwestia dotyczy połączenia kamer w układzie gwiazdy z rejestratorem lub koncentratorem podłączonym do rejestratora,  odpowiedniemu poprowadzeniu zasilania oraz dla CCTV-IP stosownym poadresowaniem urządzeń. Systemy CCTV-IP można także łączyć z rejestratorem za pomocą istniejącej sieci LAN, która musi być wykonana zgodnie z obowiązującymi normami. Telewizję dozorową można również wykonać w wersjii analogowej. Urządzenia telewizji dozorowej CCTV instaluje się na przewodach koncentrycznych z parą zasilającą. Wykonujemy instalacje video - bramofonowe IP na kablach FTP CAT6e na protokole TCP/IP oraz analogowe na przewodach YTKSY. Obecnie produkowane video-fony TCP/IP oraz analogowe posiadają funkcję lub bramkę do obsługi poprzez aplikacje Wi-Fi. Umożliwia to odbieranie obrazu z videodomofonu w smartfonie za pomocą systemu smart home oraz aplikacji Tuya-Smart lub Smart-Life. Posiadają możliwość otwierania zamka szyfrem lub breloczkiem, otwierania bramy, przeglądania obrazu z kamer CCTV oraz przeglądania stron internetowych. Wszystko za pomocą ekranu dotykowego HMI. Funkcje są zróżnicowane w zależności od producentów. Instalacje dozorowe wykonujemy zgodnie z PN-EN 50132-50134. Urządzenia alarmowe zgodnie z PN-EN 50129-50131. Zdjęcia w galerii, zobacz koniecznie.

  

Zapewniamy  Deklaracja WE  Instrukcje i schematy   Pomoc   Gwarancja  Pb free  Uprawnienia  Hasło na e-mail


AVO technika Sp. z o. o.KONTAKT:INFORMACJE:
NIP: 5272687686tel: +48-724-900-083KRS: 0000442810
TIN-VIES: PL5272687686tel: +48+22-119-38-89REGON: 146434509-00000
EORI: PL527268768600000mail: biuro@avotechnika.pl

© R. Rudnicki dla AVO technika Sp. z o. o.     
Script logo