Ile kosztuje punkt elektryczny - AVO technika Sp. z o. o. tel. 724-900-083.

Krosowanie prefabrykowanie programowanie rozdzielnic

  • Rozdzielnica PLC

    Rozdzielnica PLC

  • Szafka PLC/HMI

    Szafka PLC/HMI

 Krosowanie, prefabrykowanie, programowanie rozdzielnic.   Rozdzielnice wykonujemy w obiekcie Inwestora oraz na zamówienie wysyłkowo. Posiadamy uprawnienia budowlane SEP D/E kontrolno - pomiarowe oraz uprawnienia budowlane aktualnym ubezpieczeniem OC. Zakres naszych usług obejmuje:

  • Prefabrykowanie rozdzielnic elektrycznych i sterowniczych do 1m2Programowanie sterowników PLC, Grafika i adresowanie HMI. 
  • Instalowanie systemów przeciwprzepięciowych VAR i przeciwporażeniowych RCD oraz z trafami Ferrantiego PRP, kompensacji cos (φ).
  • Produkcja aparatury energoelektronicznej wraz z własnym projektowaniem obwodów drukowanych PCB na Eagle, gEDA i KI-cad.

Rozdzielnice elektryczne wykonujemy w systemie modułowym w typowych ogólnie dostępnych szafkach metalowych lub tworzywowych. Szafki sterownicze wykonujemy w obudowach IP-65 na chassis. Oprzewodowanie układamy w korytkach perforowanych, co zapewnia estetykę wykonania i porządek w rozdzielnicy. Preferujemy mocne obudowy tworzywowe ABS lub PC o grubości ścianki 3-4mm. Na urządzeniach wykonujemy opisy metodą termiczną lub nieścieralne nadruki i schematy wykonywane metodą druku między warstwowego. Nadruk wykonywany jest wewnątrz naklejki. Rozdzielnice krosujemy z wykorzystaniem korytek perforowanych. Programujemy oraz instalujemy przekaźniki programowalne oraz sterowniki PLC z monitorami dotykowymi HMI. Instalacją elektryczną w budynku steruje się z poziomu monitora dotykowego identycznie jak w smartfonie telefonii komórkowej. Systemy takie korespondują się z pulpitem dotykowym HMI za pomocą protokołów TCP/IP lub ASCII/RTU/MODBUS poprzez LAN lub RS=485. Sterowniki programuje się za pomocą komputera z wykorzystaniem stosownego oprogramowania. Algorytm pracy projektuje się za pomocą schematu drabinkowego LD, LAD lub kostkowego FBD. Innym programem wykonuje się grafikę monitora HMI z przyciskami, miernikami i kontrolkami, które adresuje się odpowiednio do algorytmu pracy sterownika. Instalacje oraz rozdzielnice wykonujemy zgodnie z PN-HD 60364, PN-EN 61439 oraz normami pokrewnymi. Poniżej filmy z realizacji sterowania. Zdjęcia realizacji w galerii, prosimy zobaczyć koniecznie.

   

Zapewniamy  Deklaracja WE  Instrukcje i schematy   Pomoc   Gwarancja  Pb free  Uprawnienia  Hasło na e-mail


AVO technika Sp. z o. o.KONTAKT:INFORMACJE:
NIP: 5272687686tel: +48-724-900-083KRS: 0000442810
TIN-VIES: PL5272687686tel: +48+22-119-38-89REGON: 146434509-00000
EORI: PL527268768600000mail: biuro@avotechnika.pl

© R. Rudnicki dla AVO technika Sp. z o. o.     
Script logo